pellet/ żwirek/ wyściółka dla zwierząt

pellet/ żwirek/ wyściółka dla zwierząt

Pellet to w stu procentach naturalna wyściółka pochodząca z drewna iglastego. Nie zawiera żadnych niebezpiecznych chemicznych substancji, które mogą zaszkodzić zwierzętom. Brak sztucznych dodatków sprawia, że pellet nie wywołuje alergii ani u właściciela, ani jego małego podopiecznego.

Dzięki specjalnemu kształtowi granulek pellet rewelacyjnie wchłania wilgoć i daje się łatwo oddzielić od czystej ściółki. Utrzymanie prawidłowej higieny staje się wyjątkowo proste i wygodne. Pellet skutecznie pochłania nieprzyjemny zapach, pozostawiając w zamian lekki aromat iglastego lasu. Za sprawą swojej niezwykłej chłonności pellet jest bardzo ekonomiczny i pozwala na duże oszczędności.

Pellet jest w pełni naturalny i biodegradowalny. Pozwala zachować czystość w domu, jednocześnie nie zanieczyszczając środowiska. Pupil pokocha swoją nową wyściółkę, a właściciel zwierzaka w końcu będzie mógł cieszyć się czystym i pachnącym mieszkaniem. Postaw na bezpieczeństwo oraz wygodę i wybierz najlepszy na rynku pellet.